2016/09/05

PODSUMOWANIE WAKACJI

Hej. Szczerze, nie za bardzo chciałam robić ten post, ale uznałam, że jak pojawił się tbr i plany serialowe to powinnam to podsumować i dzisiaj do was z tym przychodzę.


Lola i chłopak z sąsiedztwa (recenzja), właściwie nie wiem czy mogę ją tu umieścić, bo ją dokończyłam w wakacje. Jeżeli chcecie wiedzieć co sądzę na temat tej pozycji zapraszam do recenzji. Następnie sięgnęłam po Byliśmy łgarzami i nie będę robiła recenzji na temat tej książki, bo i czytałam ją dawno i myślę, że nie ma to sensu, bo najlepiej samemu się przekonać co was tam czeka. Mi się książka podobała, ale wiem, że ma tak samo wielu przeciwników jak fanów. Złe dziewczyny nie umierają była pierwszą książką przeczytaną przeze mnie w lipcu i mi się podobała, nie jest to jakaś wyrafinowana literatura, ale jest idealna na jakiś luźny weekend. Kiedyś pojawiła się u mnie recenzja, ale nie jest ona jakoś super dobra i nie jestem z niej tak bardzo dumna.

Potem sięgnęłam po Łowczyni, która mnie trochę zawiodła, właściwie nie wiem czego się spodziewałam po tej książce, ale była momentami nudna, nie docierało do mnie co czytałam. Podobno ma wyjść kolejna część i nie za bardzo wiem co autorka chce tam pokazać, bo moim zdaniem temat został wykorzystany.Potem przeczytałam Powód, by oddychać (recenzja) i nie mam co o niej dużo mówić, bo pojawiła się recenzja, więc mogę was tylko tam zaprosić.Następnie Dallas '63 (recenzja) i tak samo jak wyżej zapraszam do recenzji.

Przeczytałam Inne zasady lata już po kacu książkowym i bardzo mi się podobała ta książka, jedna z lepszych przeczytanych w tym roku i polecam każdemu.Przeczytałam Gwiazd naszych wina, które mi się podobało, ale takiego szału nie było.Potem przeczytałam fragment Zaćmienia i go nie skończyłam.

Pod koniec sierpnia sięgnęłam po Noc w bibliotece, Śniadanie u Tiffany'ego, Most do Terabithii; są to krótkie książki, które przeczytałam w ciągu jednego dnia. Każda jest świetna i polecam każda z nich a w szczególności Most do Terabithii.

Pod koniec wakacji sięgnęłam po Harry'ego Pottera i jak było w moim tbr'e chciałam przeczytać Harrego Pottera i  Czarę ognia i podobała mi się bardzo i co tu dużo mówić? To Harry i Harry'ego prawie każdy kocha i każdy wie o co chodzi.

Jeszcze bardzo szybko powiem wam jakie filmy obejrzałam:
I Know What You Did Last Summer (1997) 9/10
Wild Child (2008) 7/10
Obecność (2013) - recenzja
Koszmar z ulicy Wiązów (1984) 9/10
Dom w głębi lasu (2012) 6/10
Harry Potter i kamień filozoficzny (2001) 10/10
Harry Potter i komnata tajemnic (2002) 10/10
High School Musical (2006) 7/10
Labirynt (2013) 8/10
Gwiazd naszych wina (2014) 8/10
Numer 23 (2007) 8/10
Klub winowajców (1985) 10/10

Właściwie to wszystko co chcę wam dzisiaj przekazać, napiszcie mi koniecznie co wam udało się przeczytać/obejrzeć.

2 komentarze:

 1. Świetne wyniki, gratuluję! Cieszę się, że spodobały Ci się Inne zasady lata, ta książka jest genialna <3
  PS Imię Harry odmienia się wraz z ''y'', np. ''Harry'ego'' :)
  Pozdrawiam!
  bukowy-dworek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę dużo przeczytałaś, zazdroszczę wyników :D Też obejrzałam w wakacje Obecność ;D
  Zapraszam na post o serialach :3
  http://princzipesso.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawia uśmiech.