O MNIE/KONTAKT


Monika - osiemnastoletnia dusza artystyczna o wielu pasjach, która jest "uwięziona" na profilu informatycznym w swojej wymarzonej szkole średniej. Mimo wszystko ten profil jej nie ogranicza, a wręcz przeciwnie na niektórych lekcjach pozwala jej się rozwijać. Książki czytam nałogowo od bardzo długiego czasu. Książkoholizm jest jedynym istniejącym nałogiem, który pochwalam. Nad książkami, które nie są podręcznikami, spędzam godziny. Kieruje się w życiu zasadą "dzień bez książki dniem straconym". W każde moje zajęcie i moją pasję daje z siebie 110%.

Bloga założyłam kilka lat temu, ponieważ miałam wolne od szkoły, ale kolejnym powodem było dzielenie się z innymi moimi opiniami na temat książek, ponieważ w moim wcześniejszym otoczeniu nie było za dużo osób czytających oraz chciałam rozprzestrzenić moją miłość do książek światu. Jednak od czasu do czasu na blogu pojawiają się posty, które nie dotyczą książek, a np. filmów lub seriali.

Jako osoba młoda posiadam chęć poznania, dlatego nie ograniczam się do nowych gatunków, autorów i lubię wychodzić ze swojej strefy komfortu. Z tego powodu jestem otwarta na wszelkiego rodzaju współprace: wydawnictwa, księgarnie, portale o podobnej tematyce i również pisanie postów wspólnie z innymi blogerami. Poza blogiem bardzo chętnie się udzielam na instagramie, gdzie można się ze mną skontaktować oraz zobaczyć z jakimi książkami mam teraz do czynienia. Przez ta książkową cześć instagrama poznałam prawdziwą magię relacji pomiędzy czytelnikami. A będąc z dala od Internetu zajmuję się amatorsko fotografią i udzielam się w bibliotece szkolnej.

Nawiązując ze mną współpracę zobowiązuję się do napisania szczerej i subiektywnej recenzji/opinii o danej pozycji oraz przynajmniej jednego zdjęcia z książką na moim instagramie @mousesbooks.

kontakt: myszkarecenzuje@wp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz sprawia uśmiech.