2016/05/24

5 RZECZY, KTÓRE LUBIĄ ROBIĆ KSIĄŻKOHOLICY

Hej, dzisiaj mam dla was przygotowany post z elementami humorystycznymi, nie mówię piszę, że każdy tak robi, ale jest to na pewno spora część i nie musicie brać tego na poważnie

WĄCHANIE KSIĄŻEK
Po pierwsze: kto tego nie lubi robić? Książki pachną wspaniale, kogo nie korci, żeby w księgarni powąchać książkę.

PODZIWIANIE KSIĄŻEK
Każdy książkoholik ma swoją biblioteczkę, mniejszą lub większą, ale te książki nie stoją tam na darmo, przecież, jako książkoholiczy, czyli inny gatunek Polaka, musimy coś robić jeszcze z tymi książkami.


ROBIENIE ZDJĘĆ KSIĄŻKOM
Większość z was ma swoje książkowe instagramy, a robienie zdjęć książkom sprawia nam dużą przyjemność. Mimo, że czasem nie wszystko idzie po naszej myśli i tak mamy masę zdjęć na instagramie.

PRZYTULANIE
Komu nie zdarzyło się przytulić książki, może niesamowity koniec serii, wasz ulubiony bohater umiera lub jeszcze coś gorszego, a z racji tego, że nie mamy nikogo obok do przytulenia to przytulamy książkę.

PRZEGLĄDANIE KSIĄŻKI
Teraz coraz więcej powieści ma w sobie różne urozmaicenia w formie obrazków itp. jak Ponad Wszytko lub Złodziejka Książek a czasem po prostu z nudów, w trakcie kaca książkowego musimy się jakoś sobą zająć, to po prostu przeglądamy książki: oglądamy różne obrazki, patrzymy ile jest rozdziałów, czytamy odnośniki redaktora.


Mimo, że książkoholik to dziwny gatunek powinnyśmy być z tego dumni.

Mam nadzieję, że wam ten post się podobał. Pamiętajcie on miał charakter humorystyczny, ale ktoś mógłby się odnieść do przynajmniej jednej rzeczy.
Myszka

3 komentarze:

 1. Świetny post! O tak,część z tych podpunktów zdarza się u mnie. :)
  Uwielbiam wąchać książki i je podziwiać. :)
  Pozdrawiam cieplutko!
  http://olalive-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie jednak większą radość od robienia zdjeć książkom sprawia oglądanie fotografii powieści ;) Na instagramie można znaleźć prawdziwe cuda i gapić się na nie godzinami!

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam że część z tych podpunktów się u mnie zgadza ;)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawia uśmiech.