2016/04/26

TOP 4 FILMOWE THRILLERY

Hej, na samym początku chciałabym podziękować za wszystkie komentarze, które pojawiły się pod ostatnimi postami. Ale przechodząc do tematu posta: możecie nie wiedzieć, ale jestem ogromną fanką thrillerów, jest to mój ulubiony gatunek filmowy. Dzisiaj przygotowałam wam moje top 4, uwierzcie nie jest łatwo wyprać tą czwórkę, a samych thrillerów ocenionych 10/10 mam sześć.Incepcja po tym filmie pokochałam ten gatunek. Mimo, że obejrzałam Incepcję po raz pierwszy jakoś 3 lata temu jest on moim ulubionym thrillerem, nieważne co. Przyznaję się bez bicia, że obejrzałam ten film głównie dla Ellen Page - mojej ulubionej aktorki <3Sekretne Okno obejrzałam ten film na początku tego roku i się zakochałam. Nie będę się jakoś bardzo zagłębiać, ponieważ pojawiła się recenzja na moim blogu.


Anna/Mindscape obejrzałam go dwa lata temu i pod koniec filmu moja twarz miała  wyraz "wow" mimo, że nie jest tak bardzo popularny bardzo go lubię, ale też nie będę dużo mówić, ponieważ pojawiła się recenzja.


Grupa "Wschód" tak jak Incepcja jest z Page, oglądałam go też dawno, ale został w moim sercu i na pewno będę do niego wracać, tak jak do poprzednich.
I dodatkowo, jak chcecie się dowiedzieć więcej o filmie kilknijcie w tytuł, to was przeniesie do filmwebu.
Dzięki za czytanie, jak znacie jakieś dobre thrillery to podajcie tytuły w komentarzach, będę wdzięczna.

2 komentarze:

 1. Oglądałam Incepcję i Sekretne Okno - od tego drugiego nadal mam dreszcze, kiedy sobie wspominam... Niesamowity Johnny, niesamowite nagromadzenie emocji, zakończenie, które zwaliło mnie z nóg... Czy można jednocześnie komuś do granicy współczuć i do granicy nie cierpieć? D: Oba filmy zacne.
  Pozdrawiam!
  www.bookish-galaxy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam żadnego filmu,ale kojarzę aktorkę z filmu Mindscape. Uwielbiam jej rolę w American Horror Story. :) Obserwuję! :)
  Pozdrawiam cieplutko!
  http://olalive-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawia uśmiech.