2015/02/17

Filmowe Podwórko - The Bling Ring (2013)

Wiem dawno mnie nie było a co z tym związane - szkoła  :/

 

Dzisiaj wezmę pod swoje skrzydła film pt. "The Bling Ring" z 2013. Tu macie filmweb filmu oraz zwiastun.

 

Wyrzuceni ze szkoły Chloe, Marc ,Nicki, Sam oraz dowodząca nimi Rebecca  włamują się do domów celebrytów. Kradną pieniądze, biżuterię i modne ubrania, a informacje o nieobecności gospodarzy czerpią z internetu. Grupka świetnie się bawiących młodych ludzi szybko zmienia się w skuteczny i bezwzględny gang.

 

Co mi się najbardziej w filmie podobało? Sama w sonie historia o tym w jakim oni świecie żyją. A film jest oparty na faktach, co jest niesamowite. Zaraz po historii głównych bohaterów jest muzyka. Piosenki trafiły perfekcyjnie w moje klimaty. A następne co mi się podobało w filmie to aktorzy, moim zdaniem fajnie wybrali aktorów.Film miał swoja premierę w Polsce 21 czerwca 2013, jest lektor do Bling Ring. Reżyserką filmu jest
Sofia Coppola, która też napisała scenariusz na podstawie książki Nancy Jo Sales o tym samym tytule. Film trwa 1h 30 min. Jest gatunków dramat, kryminał i komedia.

 

Według serwisu filmweb ma ocenę 5,2 czyli średni. Ja dałam ocenę 7, dzięki muzyce i aktorom.

 

Złodziei zagrali:
Katie Chang jako Rebecca
Israel Broussard jako Marc
Emma Watson jako Nicki
Claire Julien jako Chole
Taissa Farmiga jako Sam

 

Dzięki za uwagę, zapraszam do obejrzenia. Książki jeszcze nie czytałam, ale jak przeczytam to oczywiście recenzja będzie. Zapraszam także do napisania opinii na temat The Bling Ring.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz sprawia uśmiech.