2015/06/12

Filmowe Podwórko - Eye Candy [2015] - Serial

Dziękuję, za pozostawianie tych wszystkich komentarzy... aż mi serce rośnie <3 chociaż, nie widzę żadnych obserwacji to i tak jest miło jak czytam komentarze. Jesteście przeuroczy.

 

Dzisiaj zabieram się za serial, który ma niestety 1 sezon - myślę, że jest to spowodowane bycie serialem na podstawie książki jednotomowej - czyli Eye Candy. Niestety nigdzie nie jest dostępna, jeżeli ktoś z was może mi powiedzieć gdzie mogę ją znaleźć to byłabym wdzięczna (nie ma żadnego problemu, jeżeli jest po angielsku). Nie oszukując was obejrzałam ten serial głównie, że grała tam Victoria Justice.Serial skupią się na genialnej hakerce Lindy Sampson. Rok wcześniej siostra Lindy Sara została porwana. Główna bohaterka chce dowiedzieć się co stało się z jej siostrą. Lindy, która za namową koleżanki postanawia się umawiać na randki przez internet. Po pewnym czasie Lindy ma przeczucie, że jej internetowy adorator jest bardzo niebezpiecznym mordercą. Sampson wraz z grupką swoich hakerów pracuje nad rozwiązaniem morderstw. Rok wcześniej siostra Lindy została porwana i chcę dowiedzieć się czy dalej młodsza siostra żyje. Czy tylko ten Zabójca z Firtual (tak to się chyba pisze), czyli ten niebezpieczny adorator przypomina mi 'A' z PLL?Serial oceniłam 9/10 co dla wielu może być dziwne, ale chyba mam słabość do twórczości R.L. Stine, który jest autorem powieści 'Eye Candy'


Dziękuję, za czytanie. Zapraszam was do dyskusji o tym serialu/lub jak jeszcze nie oglądaliście czy macie zamiar. Możecie, także zaobserwować mój blog, żeby być na bierząco :)

twitter
ask.fm

5 komentarzy:

 1. Nie oglądałąm tego serialu a brzmi ciekawie.. Też lubię Victorię .:)

  sushi-natka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi ciekawie
  zapraszam do siebie : todos-me.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi ciekawie
  zapraszam do siebie : todos-me.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmmm...zapowiada się interesująco, ale niestety nie lubię seriali. Zabierają za dużo czasu jak dla mnie :( może kiedyś się do nich przekonam ;)

  domi-doomi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. aż może sobie obejrzę, 1 sezon to króciutko :))

  klikniesz jedynie w link do sukienki pod zdjęciem? Bardzo proszę ♥♥
  http://lostdream05.tumblr.com/post/120610118709/you-like-the-dress-its-really-comortable-and

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawia uśmiech.