2014/12/31

Filmowe Podwórko - ANNA (film)

Hej. Dzisiaj chciałabym zacząć z nowo serią postów, które co jakiś czas będą pojawiały się na moim blog pt.: 'Filmowe Podwórko ', w tej serii postów będą pojawiać się film i seriale, które polecam lub nie. Gry i książki będą mieli oddzielne posty, raczej recenzje, chyba że znajdą fajną nazwę na serię postów. Myślę, że nie ma potrzeby robić czterech oddzielnych serii postów lub setek recenzji, bo po prostu wolę wcisnąć wszystko w jedno.

Więc wracając do sedna sprawy. Dzisiaj zajmiemy się filmem podtytułem 'Anna' lub jak ktoś woli 'Mindscape'. Filmweb filmu oraz zwiastun.Opowiada on o Johnie, posiadając zdolność widzenia cudzych wspomnień. Pracujący w  agencji Mindscape, zajmującej się sprawą genialnej nastolatki, Anny. Rodzice Anny twierdzą ,że ma jakieś zaburzenia psychiczne.Film jest z roku 2013, w Polsce nie miał premiery, ale można w internecie znaleźć amatorskie napisy. Trwa on 1h 35 min. Gatunek filmu to Thriller. Zdjęcia do filmu zrealizowano w USA, Francji i Hiszpanii. Wyreżyserował film Jorge Dorado, a scenariusz napisał  Guy Holmes.Według oceny użytkowników filmweba film otrzymał ocenę 6.9 czyli dobry.Główne postacie zagrali Mark Strong jako John, Taissa Farmiga jako Anna i Brian Cox jako Sebastian.

 

Oczywiście film polecam. Zakończenie bardzo mnie zaskoczyło, nigdy o takim bym nie pomyślała. Ja filmie daje 8/10.Dzięki za uwagę. Czekajcie na następne posty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz sprawia uśmiech.